ВИДЕОГАЛЕРЕЯ

067-445-1738

Всеукраїнський турнір на призи СК "Оберіг"

2 квітня у столиці пройшов традиційний турнір на призи СК "Оберіг" зі спортивного й бойового самбо серед чоловіків. У змаганнях виступили майже півтори сотні учасників із 11-ти регіонів України - Рівенської, Одеської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Вінницької, Івано-Франківської, Харківської, Київської областей і міста Києва. 

Цікаво було спостерігати, як титуловані представники спортивного самбо билися за нагороди у бойовому розділі. У категорії понад 100 кілограмів бронзовий призер чемпіонату Європи і І Європейських ігор 2015 року Размік Тоноян взяв "золото" у двох видах програми. Щоправда, Дмитро Побережець, бронзовий призер чемпіонату світу-2015 з бойового самбо, завдав цілу зливу ударів. Проте Разміку вдалося провести дві результативні дії по чотири бали: 8:0 - дострокова перемога. Якщо у "битві титанів" було чимало потужних ударів плюс результативні дії, то "бойовий" поєдинок у вазі до 90 кг мав, так би мовити, тактичний характер. У сутичці зійшлися Дмитро Баток і Іван Васильчук, який минулого року здобув "срібло" чемпіонату світу зі спортивного самбо, а взагалі має у своєму активі "золото" світового чемпіонату й Всесвітніх ігор єдиноборств. У цій боротьбі тактик та, якщо можна так висловитися, на межі суддівських рішень гору взяв Баток. Він переміг завдяки балу після попередження Васильчука. Загалом турнір може пишатися гідним представництвом спортсменів національної збірної, призерів чемпіонатів Європи й світу. Серед них - Богдан Бабенко, Олексій Заєць, Артур Саркісян.

У цій напруженій боротьбі спортсмени СК "Оберіг" порадували своїх тренерів п'ятьмя золотими, трьома срібними і шістьма бронзовими медалями. 

 

ФОТОГАЛЕРЕЯ

ПАРТНЕРЫ

Клубная форма